حضور موفق مركز GS1 ايران در نهمين نمايشگاه بين‌المللی كالاها، خدمات و تجهيزات فروشگاهی

نهمين نمايشگاه بين‌المللي كالاها، خدمات و تجهيزات فروشگاهي و صنايع وابسته از تاريخ 12 تا 15 دي‌ماه جاري در محل دائمي نمايشگاه‌هاي بين‌المللي تهران برگزار شد. مركز ملي شماره‌گذاري كالا  و خدمات ايران (GS1 ايران) نيز در سالن 35 اين نمايشگاه حضور پر رنگ و موفقي داشت.

ex-1

نكته جالب در اين نمايشگاه، بازديد پرشور علاقه‌مندان از غرفه مركز بود كه اين غرفه را به يكي از پربازديدترين غرفه‌هاي نمايشگاه تبديل كرده بود. همچنين بازديد جناب آقاي دكتر كاظم سليمي،  مدیرکل دفتر امور خدمات بازرگانی وزارت صنعت، معدن و تجارت و رئيس كارگروه بازرگاني و تجارت كشور از غرفه مركز ملي شماره‌گذاري كالا و خدمات ايران و ابراز خرسندي ايشان از دستاوردها، خدمات و محصولات GS1 ايران، از ديگر نكات حايز اهميت اين نمايشگاه به شمار مي‌رود.

ex-3

گفتني است در اين نمايشگاه، گوشه‌اي از خدمات و محصولات جديد مركز رونمايي شد كه برخي از آن‌ها عبارتند از:

با عنايات خداوند منان و تلاش گروهي همكاران مركز، اين نمايشگاه نيز با موفقيت به اتمام رسيد و اطلاعات بسيار مفيدي در اختيار صدها نفر از علاقه‌مندان و بازديدكنندگان قرار گرفت.

ex-4

استقبال چشمگیر از غرفه مرکز ملی شماره گذاری کالا در نمایشگاه مدیریت بیمارستانی

ششمین نمایشگاه بین المللی فناوری و تجهیزات پیشرفته بیمارستانی که در کنار هفتمین همایش بین المللی مدیریت بیمارستانی در تاریخ های 25 و 26 مرداد ماه 1394 با شعار رضایتمندی بیشتر با بهره وری بهتر منابع برگزار شد  بزرگترین گردهمایی سالیانه مدیریت بیمارستانی در سطح کشور بود.
هدف GS1 ایران از حضور در این نمایشگاه و  معرفی توانایی های مرکز و همچنین آشنا ساختن فعالان بهداشت و درمان با قابلیت های GS1 در حوزه سلامت بود. هدف مرکز برای شرکت  در این نمایشگاه آشنایی پزشکان و روسای بیمارستان ها و سایر حاضرین  با خدمات و استاندارد های  GS1 که در سطح جهان در حوزه سلامت در حال ارائه هستند  و همچنین با مرکز ملی شماره گذاری کالا و خدمات ایران بعنوان نماینده انحصاری GS1 بوده است.

تفاهم‌نامه آموزشی شرکت یزد راستین

در راستای توسعه شبکه آموزش عمومی، مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران تفاهم‌نامه آموزشی جدیدی را با شرکت «یزد راستین»به امضا رسانید.  نام این شرکت به همراه اطلاعات تماس، به لیست مراجع آموزشی دارای تفاهم‌نامه آموزشی اضافه شده است و مخاطبان وب‌سایت می‌توانند با مراجعه به منوی «مراجع آموزشی»  و زیر منوی «مراجع دارای تفاهم‌نامه» لیست مراجع آموزشی دارای تفاهم‌نامه را مشاهده کنند.

برگزاری دوره بازآموزی پورتال و فرآیند‌های عضویت

مدیران محترم شرکت‌های نمایندگی؛

در پی تغییرات اساسی در پورتال مرکز و فرایندهای عضویت در آن، لازم است تمامی شرکت‌های نمایندگی ایران‌کد دارای کارشناسانی با توان کار با پورتال و مسلط به فرایندهای عضویت جدید باشند تا علاوه بر انجام فرایندهای نظارتی، بتوانند آموزش‌های لازم را نیز برای داوطلبان عضویت در پرتال فراهم کنند. از این رو، واحد آموزش یک کارگاه آموزشی یک‌روزه برنامه‌ریزی کرده که طی روزهای۲۹ (سه‌شنبه)، ۳۰ (چهارشنبه)، ۳۱ (پنج‌شنبه) مرداد ماه و ۲ (شنبه) شهریورماه سال جاری در مرکز با همکاری واحد امور مشترکین از ساعت 8:30 تا 17:30 برگزار خواهد کرد. در انتهای هر روز آزمون برگزار می‌شود و شرکت‌کنندگانی که حد نصاب کارشناسی امور مشترکین را به دست آورند گواهی‌نامه کارشناسی امور مشترکین و شرکت‌کنندگانی که حد نصاب آموزش پرتال و عضویت را هم به دست آورند گواهی‌نامه مدرسی پورتال و عضویت را نیز دریافت می‌کنند. بنابراین درخواست می‌شود تا انتهای هفته جاری برای ثبت‌نام کارشناسان مرتبط (حداکثر 3 نفر از هر شرکت) در این دوره، از طریق سایت آموزش ، زیرمنوی نام‌نویسی دوره‌ها و یا فکس به شماره (۸۸۹۳۸۲۱۲) اقدام فرمایید. با توجه به محدودیت کارگاه، اولویت ثبت‌نام برای هر روز بر اساس زمان ثبت نام است.

لازم به تأکید است که با توجه به تغییرات انجام گرفته در پورتال و فرایندهای عضویت، گواهی‌نامه‌های امور مشترکین صادر شده در سال‌های گذشته فقط تا انتهای شهریورماه سال جاری اعتبار دارند و همچنین هر یک از شرکت‌های نمایندگی دست‌کم باید یک مدرس پورتال و عضویت در اختیار داشته باشند.