انتشار گزارش عملکرد نیم‌سال اول91

فایل گزارش مربوط به عملکرد ایران‌کد و سیستم‌تعاملات در نیم‌سال اول 91 برای مشاهده توسط نمایندگان محترم ایران کد در بخش گزارش‌های عملکرد دوره‌ای وب‌سایت آموزش ایران‌کد درج شده است.

دومین دوره کدگذاری مقدماتی کالا برگزار شد

دومین دوره کدگذاری مقدماتی کالا با توجه به معرفی کارکنان تازه استخدام سه نمایندگی جدید ایران‌کد با استقبال خوبی مواجه شد. این دوره چهار روزه از 22 تا 25 خرداد ماه امسال با حضور 21 نفر و با همکاری نزدیک واحدهای پژوهش و استاندارد سازی و به ویژه کنترل عملکرد اطلاعات پایه برگزار شد. آزمون این دوره در پنج‌شنبه 25 خرداد ماه برگزار شده و نتایج آن تا انتهای هفته اعلام خواهد شد.
 

دوره تخصصی کد‌گذاری کالا برگزار شد

 

 

دوره تخصصی کدگذاری ایران‌کد 91601 با همکاری نزدیک مدیریت و متخصصان واحد کنترل اطلاعات پایه و با حضور 8 تن از کارشناسان شرکت‌های نمایندگی ایران‌کد از تاریخ 1391/3/2 تا 1391/3/4 در مرکز برگزار شد. این دوره به زعم مدرسان و کارشناسان شرکت‌کننده از کیفیت بالایی برخوردار بود که امید است اثر مثبتی در عملکرد شرکت‌های نمایندگی ایران‌کد داشته باشد.
 

نخستین دوره کدگذاری مقدماتی کالا بر‌گزار شد

نخستین دوره کدگذاری مقدماتی کالا در پاسخ به نیاز شرکت‌های نماینده ایران‌کد برای آموزش پرسنل تازه وارد به شبکه در تاریخ 91/1/28 برگزار شد. این دوره با وجود ثبت نام بیش از ظرفیت شرکت‌های نماینده کیفیت قابل قبولی داشت و امید است پرسنل آموزش دیده در این دوره با تدبیر مدیران شرکت‌های نمایندگی بتوانند در آینده عملکردی شایسته داشته باشند.
 

 

مشاهده تقویم آموزشی سال 1391 در وب سایت

در ادامه تلاش واحد آموزش مرکز ملّی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران برای توسعه توانمندی‌های کارشناسان شرکت‌های نماینده ایران‌کد، تقویم آموزشی شش ماهه نخست سال 1391 درزیر منوی زمان‌بندی دوره‌ها و آزمون‌ها برای بهره‌برداری ارائه می‌شود. خواهشمند است بابت ثبت نام در هر دوره حداکثر تا یک هفته مانده به آغاز آن اقدام نمایید.

آموزش دستورالعمل مدیریت تعاملات

 آموزش دستورالعمل مدیریت تعاملات (IMS) منتشرشد. برای مشاهده جزئیات مطالب، پشتیبانی از فلش الزامی است. مدت زمان لازم برای بارگذاری مطالب به پهنای باند اینترنت وابسته است. برای مشاهده مطالب می‌توانید از زیر منوی سیستم مدیریت تعاملات استفاده کنید.
 

برگزاری دوره ششم آزمون آنلاین

ششمين دوره آزمون‌های آنلاین کارشناسان شرکت‌های نماینده در تاریخ 1389/12/14 برگزار شد.
شرکت‌هایی که در ششمين دوره‌ی آزمون شرکت کردند و شناسه و رمز عبور برای کارشناسانشان به ایشان اعلام شد عبارتند از :
  رايانه كاران همدان
  فني مهندسي خدماتي صميان صنعت
  شبكه پرداز مهرسان
  خدماتي بازرگاني نسيم بام سامان
  جهان پيوند رايانه سنندج
  كيميا گران سرزمين رايانه (كسرا)