تفاهم‌نامه آموزشی شرکت یزد راستین

در راستای توسعه شبکه آموزش عمومی، مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران تفاهم‌نامه آموزشی جدیدی را با شرکت «یزد راستین»به امضا رسانید.  نام این شرکت به همراه اطلاعات تماس، به لیست مراجع آموزشی دارای تفاهم‌نامه آموزشی اضافه شده است و مخاطبان وب‌سایت می‌توانند با مراجعه به منوی «مراجع آموزشی»  و زیر منوی «مراجع دارای تفاهم‌نامه» لیست مراجع آموزشی دارای تفاهم‌نامه را مشاهده کنند.

تفاهم‌نامه آموزشی دانشکده مدیریت دانشگاه تهران

عقد تفاهم‌نامه آموزشی مرکز ملّی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران (ایران‌کد®) با دانشکده مدیریت دانشگاه تهران
در تیرماه سال جاری، در ادامه تلاش واحد آموزش ایران‌کد برای توسعه شبکه آموزشی ایران‌کد و همچنین با هدف گسترش آشنایی دانشجویان رشته‌های مدیریت با رویکرد ایران‌کد و مفاهیم مرتبط در کدگذاری و کاربردهای آن در فضای کسب‌وکار امروز کشور، با معتبر و باسابقه‌ترین دانشکده رشته‌های مدیریت کشور، دانشکده مدیریت دانشگاه تهران، تفاهم‌نامه همکاری‌های آموزشی منعقد شد.

مخاطبان وب‌سایت می‌توانند با مراجعه به منوی «مراجع آموزشی»  و زیر منوی «مراجع دارای تفاهم‌نامه» لیست مراجع آموزشی دارای تفاهم‌نامه را مشاهده کنند.

شرکت کیمیاگران سرزمین رایانه (کسرا)، سمینار آموزشی ایران‌کد را برگزار می‌کند

سمینار آموزشی ایران‌کد «ایران‌کد از مفهوم تا کاربرد» مورخ ۹۲/۰۴/۱۲  بر محوریت «معرفی ایران‌کد و الزامات آن، فرآیند نظارت بر واردات کالا» درهتل کوثر اصفهان با حضور مدیر آموزش مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ، جناب آقای دکتر بهنام اژدری برگزار می‌گردد.

تفاهم‌نامه آموزشی شرکت کیمیاگران سرزمین رایانه(کسرا)

در راستای توسعه شبکه آموزش عمومی، مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران تفاهم‌نامه آموزشی جدیدی را با شرکت «کیمیاگران سرزمین رایانه(کسرا) »به امضا رسانید.  نام این شرکت به همراه اطلاعات تماس، به لیست مراجع آموزشی دارای تفاهم‌نامه آموزشی اضافه شده است و مخاطبان وب‌سایت می‌توانند با مراجعه به منوی «مراجع آموزشی»  و زیر منوی «مراجع دارای تفاهم‌نامه» لیست مراجع آموزشی دارای تفاهم‌نامه را مشاهده کنند.

تفاهم‌نامه آموزشی شرکت سخاروش

در راستای توسعه شبکه آموزش عمومی، مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران تفاهم‌نامه آموزشی جدیدی را با شرکت «سخاروش»به امضا رسانید.  نام این شرکت به همراه اطلاعات تماس، به لیست مراجع آموزشی دارای تفاهم‌نامه آموزشی اضافه شده است و مخاطبان وب‌سایت می‌توانند با مراجعه به منوی «مراجع آموزشی»  و زیر منوی «مراجع دارای تفاهم‌نامه» لیست مراجع آموزشی دارای تفاهم‌نامه را مشاهده کنند.

بهینه سازان ارتباطات و اطلاعات دانا پژوه، سمینار آموزشی ایران‌کد را برگزار می‌کند.

سمینار آموزشی ایران‌کد «ایران‌کد از مفهوم تا کاربرد» مورخ 91/09/15 از ساعت 8:30 تا 16:30 بر محوریت «معرفی ایران‌کد و الزامات آن، فرآیند نظارت بر واردات کالا» در سالن زیتون هتل پارسیان کوثر تهران برگزار می‌گردد.
برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با شرکت بهینه سازان ارتباطات و اطلاعات دانا پژوه تماس حاصل فرمایید.
 

مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران، سمینار آموزشی ایران‌کد را برگزار می‌کند.

سمینار آموزشی ایران‌کد «نظام ملی طبقه‌بندی و خدمات شناسه کالا» با سخنرانی آقای علی احتشام مورخ 91/6/29 از ساعت 8:30 تا 12:30 در مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران برگزار می‌گردد.
برای ثبت‌نام و کسب اطلاعات بیشتر می‌توانید با مرکز آموزش و تحقیقات صنعتی ایران تماس حاصل فرمایید.
 

تفاهم‌نامه آموزشی

در راستای توسعه شبکه آموزش عمومی، مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران تفاهم‌نامه آموزشی جدیدی را با شرکت «سامانه‌های هوشمند نسل پنجم»به امضا رسانید.  نام این شرکت به همراه اطلاعات تماس، به لیست مراجع آموزشی دارای تفاهم‌نامه آموزشی اضافه شده است و مخاطبان وب‌سایت می‌توانند با مراجعه به منوی «مراجع آموزشی»  و زیر منوی «مراجع دارای تفاهم‌نامه» لیست مراجع آموزشی دارای تفاهم‌نامه را مشاهده کنند.

تفاهم‌نامه آموزشی

در راستای توسعه شبکه آموزش عمومی، مرکز ملی شماره‌گذاری کالا و خدمات ایران تفاهم‌نامه آموزشی جدیدی را با شرکت «معماران اطلاعات و ارتباطات آریا»به امضا رسانید.  نام این شرکت به همراه اطلاعات تماس، به لیست مراجع آموزشی دارای تفاهم‌نامه آموزشی اضافه شده است و مخاطبان وب‌سایت می‌توانند با مراجعه به منوی «مراجع آموزشی»  و زیر منوی «مراجع دارای تفاهم‌نامه» لیست مراجع آموزشی دارای تفاهم‌نامه را مشاهده کنند.